Klariska*

Malý holčičky pláčou , velký mávnou rukou a pošlou tě do prdele..

20. listopadu 2011 v 11:39 | Klariska*
Tak je to tady, velká Klářena měla 18 :D
Oslavy jsem se bála a to celkem hodně, ale nakonec
to dopadlo naprosto skvěle! Mám na co vzpomínat a jsem
moc ráda za to, jaký mám přátele :)
Dostala jsem 3 dorty, takže ze mě ten špekoun asi fakt bude :D
Ale jsme happy a to je nejdůležitější :P
Mějte se kámošové ! :D

"Myš,myš,myš" "Ne,nevím!"

19. dubna 2010 v 20:23 | miSs Clear
Oni mi tvrdili, že můj jarní design, není jarní a že je EMO! xD To prostě vůbec, tak jsem jim ho změnila, ale pro Denisku jsem tam nechala aspoň okraje černý, aby se na sebe mohla dívat xP. Nemáš za co, já vím xDDD.
rain,but..they´re happy !! <3
Pršelo, ale bylo krásně. Začlo totálně chcat, ale pořád to bylo pěkný. xP

Mám se tak všelijak a totálně nestíhám xD.Škola - fůj, prostě děs, byl rodičák a no..dopadlo to tak jak dopadlo, ale tak co,že joxD..
Byla jsem na brigádě a fůj --> měla jsem 2 klíšťata - jedno u pupíku a druhý na krku, asi mi chtěl udělat cucáka bo co xDD..To, co jsem si vydělala, jsem taky pěkně rychle utratila, ale nelituju toho :). A víte co ? Mám new foun,  jo vážně. Mám prostě skvělou mámu, a ikdyž nestál 1 200, ale 3 000,- tak mi ho prostě koupila, nejlepší <3 a vlastně toto je asi to jediný z čeho se teď můžu radovat..
Vztah se mi zas sere. Jo už fakt nevím prostě jestli su divná já nebo on, jestli něco dělám špatně já nebo on, asi je to oboustraný, ale vážně se to nedá, ale víte co ? Neřeším to a nebrečím. Jednou jsem si to řekla a prostě už kvůli klukům nebudu brečet a nebudu kvůli nim smutná, protože mi to za to stejně nestojí, vlastně to za to nestojí nikomu :)_!!

V pátek jsem byla na Majáku no a dopadlo to tak jak dopadlo.Jediný pozitivum na tom bylo to, že jsem se  aspon viděla s holkama a prostě "jako za starejch časů" ..bez nich by to prostě nešlo, bude ekš ve Světlé, sice nevím kdy, ale už aby to bylo, protože potřebuju nějaký velký odreagování, kde se na všechno budu moct vysrat. Jo xD ..

Mějte se a buďte pozitivně naladění xP snad napíšu brzy, budu se snažit <3 xoxo. K << x*

Když ráno vstanu myslím na tebe, když večer usínám myslím na tebe.Nechci myslet jaké by to bylo celé bez tebe.Nechci myslet na to, když mi cesta k tobě vede...

12. dubna 2010 v 18:48 | miSs Clear
A opět tu máme krásné počasí, pečeme se na pláži s černochama a užíváme si to.Yea xD..Jsem si vzpomněla na Vídeň, jak jsme všeci mrzli a Verča začla básnit o pláži, sluníčku a černoších ..Jooo, skvost ..tož tak co,že jo xD napadly kroupy, začlo chcat jak prase, ale my to přežijem, šly jsme přece jenom tancovat do westernu xDDD...
Cha, takový poblouznění, mmmm xDD..
rain,rain,rain again... xDDD
Mám dobrou náladu, ale nechápu proč xD, jo možná dneska ve škole to bylo fajn, dostala jsem čtyři jedničky, docela mazec xDD..Honzík se šel vyvolat z češtiny a nezapomněl říct paní učitelce: "Vyvolejte taky Klárku, ona to umí" fakt dík :-! ale aspon mám 1 s * xD...
Ale za to ve středu to bdue děs a hrůza a taky zítra dostanu písu z matiky, fůůůůj :-! ...Ale to se nějak přežije..
..Velikonoce se taky přežily, fajnkýýý xDD
A o víkendu jsme měly tancovat ve westernovým městečku na zahájení sezóny a přivítání jara (jak již někdo pravil, nejspíš jsme to jaro odehnaly nebo možná ne, ale ono se nám odvděčilo kroupy, mmm, krása xDD)..Tak jsme si to zatančily a potkaly jsme tam paní učitelku na češtinu a prý tam byl i učitel na prográmko,jo a možná i na praxi xD,,,
Mám se dobře, příští týden si jedu pro novej mobilek, příští sobotu jedu na zábavu do Keni, mm těším se, divný xDD..BTW: jestli máte někdo nákej program na stahování z youtube, tak mi prosím pisnite...mně to nak pořád nejde a nechápu proč :-!
Mějte se a smějte se <3                                                                                                       K.

Že by jaro ? Vážně ? Tak to si děláš srandu,proč sedíš doma?!Okamžitě jdeme ven!!

23. února 2010 v 17:28 | miSs Clear
Můžu vám říct,že jsem opravdu happy.To s mojí "fialkou" se vyřešilo a my můžeme žít šťastně dál.Juchů xP
A taky zima odchází,mám ji ráda,ale co je moc,to je moc, a proto se teď raduju z toho krásného počasí,sluníčko -> prostě miluju <3.A taky smích.AA hodně smíchu.
Taky se blíží prázdniny.Váááu..Už se těším,staršně moc.S Mařenou,Táňou,Štěpenečkem (ale jen přes mobil,bude na lyžáku XD),možná ekšn u Šárušky,Alpy <3,výlety,smích,nákupy *in love*
Něco jsem řekla mé drahé Denisce (ale ona to zase nebrala vážně,ale dívej jo!!)
Ona mi pořád tvrdí,že si o ní myslíte,že je divná,ale to není pravda a jestli si to myslíte,tak ste divní vy!Ona je totiž úplně normální (xD),taky se pořád směje,ale když je na ičku,tak pořád smutní..to sou lidi..Takže si o ní prosím nemyslete nic špatnýho,protože je to velmi dobrý a hodný člověk a taky mě vždycky rozesmívá,že z ní mám výtlem celou praxi xD <3 :)
Já mám tak neskutečnou radost,že je teplecj,že je mi v té nové bundě tak neskutečný vedro,když na mě svítí sluníčko,že prostě zase dělám kraviny a že se směju každé kravině xD
Prázdniny,ummm..

Těším se a to moc <3

Joo,jinak dneska po týdnu ve škole a hned zkoušení v literatuře,dějepis,matika,kontrolka..ale tak naštěstí mi mých 240 úhozů stačilo xD..A Pd..to budem psát ve čtvrtek,zas na to zapomněl..
No nic,mějte se <3


XoXo,little Claire :-*

London.I love London <3

19. února 2010 v 20:05 | miSs Clear
Hi babies,
takže jsem doma aa už mě to nebaví xD.Na neštěstí se mám učit,mám knížku,takže čtu a koukám na GG,aaa.Jak na to pořád koukám,tak si pořád mluvím něco anglickýho aaa chci do Londýna.So much :(..
Už jsem to naplánovala i partnerovi,ten z toho má opravdu radost xD..Chudák :(..Ale tak co,patří mu to ! xD
Zítra -> ples <3.Těším se,ikdyž jen z části,protože mám ještě antibiotika,takže mi asi nebude nejlíp. Taky musím zítra na oslavu.Chváá,,nadšení děvče xD..
Chci už mít dlouhý vlasy,protože toto mě už štve xD.Zítra mě učeše sestřička a pak hurá plesat xD..Třeba zase vyhrajem náký víno xD..
No,zatím se mějte,chtěla jsem vás jen tak pozdravit,SO BYE x* xoxo,yours Claire xP

Vánoce jsou tady,vánoce jsou tady,vánoce jsou tady..

19. prosince 2009 v 20:13 | miSs Clear
..coca colu si vychutnééj.Cítíš to kouzlo vánoce je kolem nás,třpyt a lesk je krásné být spolu zas,Váncoe jsou tady coca colu si vychutneeej <3

Tak ahoooj,
tak kdo jde v pondělí a v úterý ještě do školy ? xD Já jdu taky aa vůbec se mi nechce,ale v úterý možná půjdeme na bowling,takže to možná bude sranda ..třeba jako ve Vídni xD
Když už jsem u té Vídně,tak vám sem hodím 2 fotky ..víc se mi totiž nechce xD.
Víkend byl dobrej,čtvrtek a pátek byl v pohodě xD.Zítra jdu k tatovi,protože děda má narozky.Vůbec se mi tam nechce,ale tak..musím to přežít.TA hodina,nebo 2 a možná taky 3 xD mě třeba nezabije xDD.
Tak jdu.Mějte se a ještě před Vánocema se zde stavím :-*
Zde jsou ty fotky xDD..

miSs Clear - ta,které patří toto království xP

8. prosince 2009 v 20:13 | Little Clear
Takže jsem si změnila přezdívku z Little Clear na miSs Clear,takže si to kdyžtak prosím přeměnte xP Děkujíííííííííí x*
No a napadlo mě,že vlastně o mně nic nevíte,teda někteří ano,ale většina ne xD tak třeba by vás mohlo něco zajímat ? Jestli jo,tak se zeptejte xP..
Takže se jmenuji Klára,což asi všeci víte,ale nesnáším,když mi někdo říká Kláro xD tak mi tak ani nikdo neříká,většinou Kleri,Klerisko,Klárko,,,
Bydlím v Boskovicích,které jsou nedaleko Brna a proto miluju Brno,protože je to tam prostě nejlepší <3
Chodím na SŠ u nás v BCE - ekonomika a podnikání xD.A děláme tam takovýstrašný věci s počítačama,takže tomu z části nerozumím xD.
Miluji tanec,tenis,kemoše a blogový kamarády,Štěpečka <3,prázdniny,Tristana a Isoldu -> čtení,můj novej domov, písničky,facebook,smích a prostě je toho staršně moc xP
Poslouchám pop,disco,dance a sem tam něco smutnýho xD.A taky Rokyška (to je papoušek a pořád mluví xD)
Mám sestru,které je 26, a téměř nevlastní sestru,které je 24,nevlastního bratra,kterýmu je 16 a ted ještě nevlastní sestru,které je 12 a nevlastního bratra,kterýmu je 9 xD.
Taky mám zvířátka - králíka xD Bětušku a sestra má Sušenku,pak máme psa a papouška a nevlastní sestra s bratrem mají 2 kočičky,čivavu a osmáka xP
Učím se angličtinu a ruštinu xD
Narozeniny mám 19.listopadu xP

A momentálně mě už nic víc nenapadá,dám vám sem 2 fotky (jsem se dneska nudilá xD)
Tak se mějte a xoxo <3 :-*
 
 

Reklama