Duben 2010

Rozhodnutí druhých neovlivníte, jen naděje vám zbývá ..

26. dubna 2010 v 21:46 | miSs Clear |  hlouposti a radosti
Omlouvám se, takovej kec ? Stejně vždycky napíšu, tentokrát jsem to nevydržela ani týden, sakra, asi si o mně myslíte svý, ale já za to vážně nemůžu .

Většina z vás ví - rozchod. Ano, složitá, zlá a neskutečně mrzivá událost. Projde si tím každý, každý zažije to trápení a ty noci probděné a neustále přemítajíc si vpomínky, ze kterých jen brečíte, protože zapomenout vám nejde, ještě když ten druhý nedává najevo smutek a trápení, užívá si a dá se říct, že má za vás náhradu, sere vás to absolutně moc.

Jo, jenže rozhodnutí někoho nezměníte, můžete být rádi, že vám to řekli, že neudělali to, že by s "ní" začli chodit, idkyž by vám tvrdili, jak vás milují..Život je boj ! Tak to vždycky bylo, je a bude.
Každý svého štěstí strůjce, sakra,,zvláštní.
London <3
Můj vysněný Londýn. S ním jsem tam měla jet, třeba ještě pojedu, naděje ? Ano.
Přátele jsou ti, co mě drží nad vodou a chrání mě před tím, co bych bez nich udělala bez váhání. Děkuju vám :-*.
A Štěpečku - děkuju i tobě, napsala jsem ti to na FB, takže snad víš a snad si toho vážíš. Mrzí mě to, jsi moc fajn a stejně - Šjů je nejlepší xD . :-*


takže brzy na viděnou a snad už nebudu mít výpady typu "končím s blogem" xP

Všechno skončilo..

21. dubna 2010 v 18:09 | miSs Clear
..a já končím taky.
Jestli by ste chtěli, tak tady máte ičko: 397 427 265
Někteří ste mi strašně přirostli k srdíčku, sem tam na váš blog určitě kouknu.
Bude mi to všechno chybět. :(

"Myš,myš,myš" "Ne,nevím!"

19. dubna 2010 v 20:23 | miSs Clear |  Klariska*
Oni mi tvrdili, že můj jarní design, není jarní a že je EMO! xD To prostě vůbec, tak jsem jim ho změnila, ale pro Denisku jsem tam nechala aspoň okraje černý, aby se na sebe mohla dívat xP. Nemáš za co, já vím xDDD.
rain,but..they´re happy !! <3
Pršelo, ale bylo krásně. Začlo totálně chcat, ale pořád to bylo pěkný. xP

Mám se tak všelijak a totálně nestíhám xD.Škola - fůj, prostě děs, byl rodičák a no..dopadlo to tak jak dopadlo, ale tak co,že joxD..
Byla jsem na brigádě a fůj --> měla jsem 2 klíšťata - jedno u pupíku a druhý na krku, asi mi chtěl udělat cucáka bo co xDD..To, co jsem si vydělala, jsem taky pěkně rychle utratila, ale nelituju toho :). A víte co ? Mám new foun,  jo vážně. Mám prostě skvělou mámu, a ikdyž nestál 1 200, ale 3 000,- tak mi ho prostě koupila, nejlepší <3 a vlastně toto je asi to jediný z čeho se teď můžu radovat..
Vztah se mi zas sere. Jo už fakt nevím prostě jestli su divná já nebo on, jestli něco dělám špatně já nebo on, asi je to oboustraný, ale vážně se to nedá, ale víte co ? Neřeším to a nebrečím. Jednou jsem si to řekla a prostě už kvůli klukům nebudu brečet a nebudu kvůli nim smutná, protože mi to za to stejně nestojí, vlastně to za to nestojí nikomu :)_!!

V pátek jsem byla na Majáku no a dopadlo to tak jak dopadlo.Jediný pozitivum na tom bylo to, že jsem se  aspon viděla s holkama a prostě "jako za starejch časů" ..bez nich by to prostě nešlo, bude ekš ve Světlé, sice nevím kdy, ale už aby to bylo, protože potřebuju nějaký velký odreagování, kde se na všechno budu moct vysrat. Jo xD ..

Mějte se a buďte pozitivně naladění xP snad napíšu brzy, budu se snažit <3 xoxo. K << x*

Když ráno vstanu myslím na tebe, když večer usínám myslím na tebe.Nechci myslet jaké by to bylo celé bez tebe.Nechci myslet na to, když mi cesta k tobě vede...

12. dubna 2010 v 18:48 | miSs Clear |  Klariska*
A opět tu máme krásné počasí, pečeme se na pláži s černochama a užíváme si to.Yea xD..Jsem si vzpomněla na Vídeň, jak jsme všeci mrzli a Verča začla básnit o pláži, sluníčku a černoších ..Jooo, skvost ..tož tak co,že jo xD napadly kroupy, začlo chcat jak prase, ale my to přežijem, šly jsme přece jenom tancovat do westernu xDDD...
Cha, takový poblouznění, mmmm xDD..
rain,rain,rain again... xDDD
Mám dobrou náladu, ale nechápu proč xD, jo možná dneska ve škole to bylo fajn, dostala jsem čtyři jedničky, docela mazec xDD..Honzík se šel vyvolat z češtiny a nezapomněl říct paní učitelce: "Vyvolejte taky Klárku, ona to umí" fakt dík :-! ale aspon mám 1 s * xD...
Ale za to ve středu to bdue děs a hrůza a taky zítra dostanu písu z matiky, fůůůůj :-! ...Ale to se nějak přežije..
..Velikonoce se taky přežily, fajnkýýý xDD
A o víkendu jsme měly tancovat ve westernovým městečku na zahájení sezóny a přivítání jara (jak již někdo pravil, nejspíš jsme to jaro odehnaly nebo možná ne, ale ono se nám odvděčilo kroupy, mmm, krása xDD)..Tak jsme si to zatančily a potkaly jsme tam paní učitelku na češtinu a prý tam byl i učitel na prográmko,jo a možná i na praxi xD,,,
Mám se dobře, příští týden si jedu pro novej mobilek, příští sobotu jedu na zábavu do Keni, mm těším se, divný xDD..BTW: jestli máte někdo nákej program na stahování z youtube, tak mi prosím pisnite...mně to nak pořád nejde a nechápu proč :-!
Mějte se a smějte se <3                                                                                                       K.

I dream, dream, dream about my life, life, life..

4. dubna 2010 v 17:39 | miSs Clear |  hlouposti a radosti
Jen tak pro zajímavost vám musím říct, že moje depkový obodbí odešlo (juchůůůů xD), tkaže jsem opět happy, raduju se a užívám si prázdniny. Jo, tyto prázdniny stojí fakt za to. Mám z nich radost, protože pořádě dělám náký kraviny a vlastně na nic nemám čas. Ikdyž počasí mohlo být trošku lepší, ale tak aspon dneska je krásně a včera bylo vlastně vcelku taky x).
lady bug
Prázdniny byly prostě skvělý. Zítra to bude ale nejvíc trapný, jak já to prostě nesnáším xDD..Ale tak třeba se pobavím xD..pokecám s lidima, který jsem dlouho neviděla a nakonec to třeba nebude až taková katastrofa xD.
Tyto prázdniny byly fakt best of, dokonce jsem se stihla mrknout na školu xD..prostě skvělý xD..
Ale můj životní sen se mi vzdaluje...Nevím,nevím jak to všecko dopadne, ale snad aspon trošku podle mých představ, když ne, tak to bdue hodně smutný, ale v Česku je taky krásně xDD..
Čtu New moon anglicky a je to uplně super, sem tam sice nerozumím, ale to se snad časem vyladí xD..Akorát na to ted nemám vůbec čas a to mě štve :(..
Dneska jsem byla sestře na oslavě a přejedla jsem se dorta,sakra,sakra,sakra xD já jí říkala, že nechci, ale ona "joo,dáš si" a ted je mi blbě xDD..
England
England (London) - my future life <3.
Hi all, love you..<3 K.